Rozwiązanie świątecznych konkursów

Zakazane ciało

Szybko przybywam z radosnymi wieściami, czyli z informacjami o tym, do kogo trafią dwie książki. Pierwszy konkurs miał trudniejsze zadanie, bo należało rozszyfrować hasła krzyżówki, które prawidłowo brzmią tak:

                  WULWA
           SZPARKA
      PIEROGA
                CIPKA
             ŁONO
    DZIURKA 

Wspólnymi siłami udało wam się rozszyfrować każde hasło, jednak ani jedna osoba nie przesłała kompletu prawidłowych odpowiedzi. Zakazane ciało Diane Ducret powędruje zatem do osoby, której udało się odszyfrować jak najwięcej haseł. Zwyciężczynią jest Melisa 2004, która uzyskała 5/6 punktów. Gratuluję!

Drugi konkurs miał proste zadanie, ponieważ wystarczyło podać tytuł ulubionej książki E.E. Schmitta. Mam nadzieję, że na gwałtownych i koniecznych zmianach formuły konkursu nikt nie ucierpiał, jeśli tak, to z tego miejsca bardzo przepraszam. Odniosłam wrażenie, że większym zainteresowaniem cieszył się konkurs na blogu niż na fanpage’u, co jest dla mnie pewną wskazówką na przyszłość i co mnie też cieszy, bo jak już pisałam w poprzednim poście, na blogu zdecydowanie łatwiej jest mi kontrolować prawidłowy przebieg konkursu.

Osobę, do której polecą Zazdrośnice Erica-Emmanuela Schmitta wyłoniłam tradycyjnym sposobem, czyli przez losowanie karteczek z waszymi nickami. Egzemplarz trafi do Katarzyny. Gratuluję!

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w zabawie. Z zwycięzcami skontaktuję się rano.

1 thought on “Rozwiązanie świątecznych konkursów

  1. Weszłam sobie od niechcenia z rana w internet, niczego ciekawego nie spodziewając się o tej porze, a tu taka niespodzianka w przykry dzień poświąteczny przed robotą! 😀 Bardzo dziękuję! :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *