6. Festiwal Kamera Akcja już niebawem – wybieram się!

Zanim uraczę Was kolejną recenzją z festiwalu Ars Independent, chcę się podzielić radosną wieścią, że najbliższy weekend znowu upłynie mi pod znakiem festiwalu filmowego. Tym razem dość nietypowo, by nie rzec niewygodnie, dla mnie, bo postanowiłam jechać na festiwal, który odbywa się w odległym mi mieście (czyt. nie mieszkam tam, jak na rodzinnym Śląsku czy w studenckim Krakowie). Jednak pełne pozytywnych wrażeń sprawozdania z poprzednich edycji oraz pełne entuzjazmu komentarze wyrażające niecierpliwe oczekiwanie do tegorocznej edycji, a ponadto pełne ciekawych zapowiedzi festiwalowych mejle regularnie przychodzące do mojej skrzynki – sprawiły, że nie ma rady, tym razem jadę na Kamera Akcja!

Poniżej zaprezentuję mój wstępny plan filmów i wydarzeń festiwalowych, w których planuję wziąć udział. Wiem z doświadczenia, że w praktyce ulegnie on pewnym modyfikacjom, ale zakładam, że obejrzę:

Piątek

17:00 Słodkie jutro
20:45 Intruz

Sobota

10:00 Warsztaty „Jestem krytykiem. Analiza filmu”
12:00 „Movie się. Warsztaty krytyczne”
16:30 Daniel & Ana
18:15 W cieniu kobiet
20:00 W piwnicy
22:00 Victoria

Niedziela

9:00 Płomień
10:45 Miłość od pierwszego ugryzienia
12:30 Czarodziejska góra
17:00 W spirali

Parę filmów z programu też już widziałam: Aktorkę,  Mów mi Marianna (bardzo polecam!), ObywatelZ odzyskuCały harmonogram możecie zobaczyć tutaj.

Festiwal ten jest dla mnie nie tylko okazją poznania nowych tytułów, ale też spotkania się ze znajomymi blogerami filmowymi, więc liczę na to, że w najbliższy weekend obejrzę ciekawe obrazy filmowe w doborowym towarzystwie. 🙂 Do zobaczenia w Łodzi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *