Autografy, czyli szybki konkurs

Isabella wyraziła chęć obejrzenia skanów zdobytych autografów podczas Targów i przy okazji Conrad Festivalu. Więc z dedykacją dla niej ten post, który zainspirował mnie do stworzenia szybkiego konkursu na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Skany specjalnie wykadrowałam tak, aby nie było widać tytułu książki, który mógłby Wam podpowiedzieć, czyje są to podpisy.

Poniżej prezentuję Wam 9 skanów i Waszym zadaniem jest poprawne rozszyfrowanie ich autorów. Pisarz, pisarzem, ale jak widać nie wszyscy piszą tak czytelnie jak… psst… co niektórzy. 😀

 

Odpowiedzi z nazwiskami autorów przypisanych do numerków proszę przesłać na mejla ktrya@wp.pl . Pierwszy komplet odpowiedzi nagrodzę książką wyd. Bellona pt.: Piernikowe makabreski – Joanna Fluke, Laura Levine, Leslie Meier.

Z racji tego, że ostatni szybki konkurs wyglądał tak, że część osób siedziało na mejlu i na bieżąco strzelało odpowiedziami w te zweryfikowane niepoprawnie, zmieniam formę. Tym razem daję jedną możliwość odpowiedzi, aby wyróżnić tych, co trafili za pierwszym razem.

Do dzieła!

PS. Miniatury po kliknięciu powiększają się.
PS.2. W razie problemów warto zajrzeć na post z relacją Targów, gdzie piszę, z kim i kiedy się spotkałam. 😉

Edit, 21:59

Odpowiedzi:

1. Maria Nurowska
2. Anna Onichimowska
3. Michał Witkowski
4. Dubravka Ugresić
5. Sławomir Koper
6. Katarzyna Grochola
7. Liliana Fabisińska
8. Anna Ficner-Ogonowska
9. Vincent V. Severski

Zwyciężczyni gratuluję!

3 thoughts on “Autografy, czyli szybki konkurs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *