Konkurs ze szczytnym celem

  

Jest to jedyny w Polsce serwis aukcyjny, w którym każda wystawiona aukcja jest charytatywna. Serwis współpracuje z kilkudziesięcioma większymi i mniejszymi organizacjami charytatywnymi z całej Polski i ma obecnie kilka tysięcy zarejestrowanych użytkowników. W tym serwisie to sprzedający decyduje ile procent z każdego sprzedanego przez siebie przedmiotu przekaże fundacji/stowarzyszeniu (może zadeklarować od 1 do 100%). Wybiera też organizację, której chce pomóc lub wybór ten zostawia kupującemu.
Dla użytkownika i organizacji charytatywnej rejestracja w serwisie i wystawianie standardowej aukcji (bez żadnych opcji dodatkowych), jest bezpłatne. Nie biorą również prowizji od sprzedaży. Serwis dotowany jest ze środków unijnych, co daje mu dodatkową wiarygodność, wciąż są pod kontrolą odpowiednich państwowych organów.
 
Serwis aukcyjny szczytnycel.pl we współpracy ze mną organizuje konkurs, w którym do wygrania są 3 egzemplarze książki Elisabeth Kostowa „Łabędź i złodzieje”. (Więcej o książce) Warunkami uczestnictwa w konkursie są:
1. Wybierz z listy organizację charytatywną, której chcesz pomóc.

2. Wystaw aukcję w serwisie SzczytnyCel.pl lub kup przedmiot, z którego określony procent zostanie przeznaczony na wybraną przez Ciebie organizację charytatywną.

3. W komentarzu pod tym postem odpowiedz jednym zdaniem na pytanie: Czy i dlaczego warto brać udział w akcjach charytatywnych?

4. Do komentarza dołącz link z aukcją, w której jesteś sprzedającym lub kupującym w serwisie SzczytnyCel.pl

5. Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone egzemplarzem książki Elizabeth Kostowa „Łabędź i złodzieje”.6. Czas trwania konkursu: miesiąc – do 13.08

 
Korzyści z tego konkursu są więc podwójne, nie tylko wspomożesz organizację charytatywną, ale masz szansę wygrać książkę. Zapraszam.

6 thoughts on “Konkurs ze szczytnym celem

  1. Witam serdecznie,Zdecydowanie popieram udział w akcjach charytatywnych, ponieważ stanowią one doskonałą okazję, by dotrzeć z pomocą do tych, którzy potrzebują wsparcia. Najczęściej akcje charytatywne łączą przyjemne z pożytecznym, czyli pomagając zyskujemy również my sami (czy to symboliczny upominek, czy radość, jaką daje dzielenie się tym, co posiadamy). Gdy tylko mam okazję staram się wspierać wszelkie działania mające na celu poprawę czyjegoś losu. Ze szczególną uwagą przyglądam się sytuacji zwierząt, jako że nie mają możliwości werbalnego wyrażenia swoich potrzeb i są zdane całkowicie na naszą pomoc. Najbliższe są mi akcje wspierające psy oraz konie. Wierzę, że każde nawet drobne działanie czy wsparcie przyczynia się do poprawy ich losu. Równie ważne jest budzenie świadomości oraz potrzeby pomagania w naszym otoczeniu, wśród najbliższych i znajomych, zarażanie ich potrzebą pomagania. Cieszę się, że cały czas pojawiają się nowe inicjatywy charytatywne, czego świetnym przykładem jest chociażby serwis szczytnycel.pl. To najlepszy dowód na to, że wśród nas jest wiele osób wrażliwych, głęboko współodczuwających oraz otwartych na potrzeby innych.Dlaczego warto pomagać? Ponieważ tylko wtedy stajemy się prawdziwie bogaci, gdy potrafimy dzielić się z innymi tym, co mamy do zaoferowania najlepszego. Trudno o większą radość niż ta, jaką odczuwa się widząc zadowolenie na twarzy osoby obdarowanej, czy patrząc w roześmiane oczy kundelka, który dzięki naszej pomocy otrzymał ciepły kąt i kochających opiekunów. Odwołam się do słów Dalajlamy XIV, który twierdzi, że:”Prawdziwy pożytek przynoszą nam działania motywowane nie wąską, własną korzyścią, a troską o innych.” Trudno nie zgodzić się z tą myślą. Wierzę, że nie tylko przyszłość, ale przede wszystkim teraźniejszość zależy od nas, jesteśmy odpowiedzialni za to, w jakim świecie żyjemy i jaki świat tworzymy dla innych. Zróbmy więc czasem ten mały gest dla dobra kogoś innego, ofiarujmy komuś najcenniejszy dar, jakim jest troska i współczucie.Link do mojej aukcji, w której chcę pomóc Fundacji Pegasus:http://www.szczytnycel.pl/aukcja/swiat-ktory-istnial-przed-naszym,20483.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *