Podsumowanie miesiąca + konkurs

Styczeń upłynął mi pod znakiem sesji i zaliczeń. Jako, że na pierwszym roku studiów jest wszystko dla mnie nowe (a przez różne unowocześnienia – nie tylko dla mnie), to był to dość nerwowy, ale też zaskakujący miesiąc. Miałam obawy, jak sobie dam radę, póki co bardzo dobrze. Dużo pisałam i czytałam, ale nie wiele z tego było związane z blogiem. Rodzi mi się mnóstwo pomysłów, czasem mam wrażenie, że aż nadto. Zobaczymy, jak pójdzie z ich realizacją.

Styczeń bez stosiku, bo żadna książka do mnie w tym miesiącu nie dotarła (do Krakowa, bo w domu kilka pewnie już czeka). I dobrze, bo nie miałam czasu ogarniać zaległości.

Przeczytałam: 14 i 1/3 pozycji, w tym 9 komiksów. Z komiksami na razie kończę, może kiedyś sama dobrowolnie sięgnę po jakiś, ale na pewno nie w najbliższym czasie.
Dzięki Persepolis moja mapa literacka poszerzyła się o kolejny kraj – Iran.
Dominowały pozycje brytyjskie i polskie. Najlepiej ocenioną książką była Nasza klasa Tadeusza Słobodzianka, która już jest kandydatką na książkę roku. Najniżej oceniłam drugi tom komiksu Neila Gaimana Dom lalki.

W tym miesiącu blog obchodził kolejną rocznicę. I w związku z tym organizuje konkurs, w którym będzie do wygrania egzemplarz książki Piernikowe makabreski – Joanne Fluke, Leslie Meyer, Laura Levine. Otrzyma ją pierwsza osoba, która w komentarzu prawidłowo odpowie na pytanie:

Kiedy i którą rocznicę obchodził ten blog w tym roku?

Proszę w komentarzu zostawić mejla, abym mogła skontaktować się z zwycięzcą.

Tak, wczoraj minęło 7 lat bloga. 🙂 Z powodu przygotowań do dzisiejszego egzaminu nie mogłam wczoraj o tym wspomnieć.

 

A Kasi gratuluję prawidłowej odpowiedzi.

5 thoughts on “Podsumowanie miesiąca + konkurs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *