Czyje to autografy? Czyli konkurs. [rozwiązanie]

Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami prezentuję Wam poniżej podpisy, które udało mi się zdobyć. Poza powyższym jawnym, niekwalifikującym się do konkursu ze względu na niefortunne miejsce podpisu, wszystkie poniższe autografy i dedykacje należy zidentyfikować. Niektóre są proste do odczytania, część może sprawić duże trudności (z jednym ja sama miałam problem i musiałam sobie przypomnieć, z kim się jeszcze widziałam). Podpowiedzi znajdziecie w poście z relacją z Targów Książki.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jestem ja, właściciel bloga Moje recenzje książek.

2. W konkursie uczestniczyć mogą osoby fizyczne, których adres do przesłania nagrody jest na terenie Polski.

3. Zwycięzcą zostaje osoba, która jako pierwsza prześle komplet prawidłowych odpowiedzi. W przypadku kiedy do 2.11.2013 nikomu nie uda się przesłać kompletu, zwycięzcą zostaje osoba, która otrzymała najwięcej punktów (maksymalnie można uzyskać 10 punktów – 1 punkt za prawidłową identyfikację 1 podpisu).

4. Wyniki konkursu ogłoszę w momencie otrzymania kompletu prawidłowych odpowiedzi lub 3.11.2013, jeśli do tego czasu takiego kompletu nie otrzymam. Nagrodę planuję przesłać najpóźniej 4.11.2013. W sytuacji, kiedy dane do przesyłki otrzymam później, czas na nadanie przesyłki może wydłużyć się do 2-3 tygodni.

5. Odpowiedzi proszę przesłać na adres mejlowy: ktrya@wp.pl. Każdy może wysłać 1 zgłoszenie do 1 podpisu, tzn. nie musi wysyłać kompletu odpowiedzi w jednym mejlu, ale nie może poprawiać odpowiedzi. Nie potwierdzam poprawności przysłanych odpowiedzi przed rozwiązaniem konkursu.

6. Nagrodą w konkursie jest książka Żona inkwizytora Jeanne Kalogridis, którą zasponsorowało wydawnictwo Pascal. Do nagrody dołączam mały książkowy kalendarz na rok 2014.

Edit: Zwycięzcą została Scathach, która jako pierwsza przesłała komplet poprawnych odpowiedzi. Jako że konkurs dość szybko został zakończony, postanowiłam dać szansę jeszcze jednej osobie, do której trafiłaby druga książka ufundowana przez wyd. Pascal Królowe Jones Sherry. Tą drugą osobą okazała się być izusr. Dziewczynom gratuluję spostrzegawczości i refleksu.

Zmieniłam tytuły zdjęć na nazwiska, więc możecie sami przyjrzeć się, kto ma jaki charakter pisma. 😉

Uwaga dla siebie na przyszłość, aby utrudnić konkurs: w przyszłym roku będzie najpierw konkurs potem fotorelacja 😉

5 thoughts on “Czyje to autografy? Czyli konkurs. [rozwiązanie]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *