Rusza Akademia Autorów

W dniu dzisiejszym ruszyły zapisy na bezpłatny cykl szkoleń Akademii Autorów. Szkolenia są skierowane do wszystkich osób chcących doskonalić swój warsztat pisarski i publikować swoje treści w Internecie.

Akademia Autorów jest cyklem bezpłatnych szkoleń online. Wszystkie szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznych ćwiczeń. Osoby biorące udział w pierwszych 2 szkoleniach rozwiną swój warsztat dziennikarski i zdobędą wiedzę na temat kreatywnego pisania artykułów. Następnie uczestnicy zapoznają się z podstawami marketingu internetowego i dowiedzą jak skutecznie promować swoją twórczość. Ostatnie szkolenie z pierwszego cyklu przeprowadzi profesjonalny fotograf, który zaprezentuje jak wykonywać dobre zdjęcia w domowych warunkach.

Szkolenia prowadzą osoby posiadające wiedzę i wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Organizatorem Akademii Autorów jest portal Zaradni.pl.

Każdy może wziąć udział
Szkolenia powstały z myślą o wszystkich osobach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat pisania i publikowania własnych treści w Internecie np. blogerach, początkujących dziennikarzach, freelancerach i studentach.

Jak wziąć udział i zapisać się na szkolenia?
Pierwsze 4 szkolenia z cyklu Akademii Autorów odbędą się w terminie 04-08 lutego br. Nabór potrwa do końca stycznia. Szczegółowy harmonogram i plan szkoleń, a także formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie Akademii Autorów.

Akademia Autorów na facebooku.

3 thoughts on “Rusza Akademia Autorów

    1. Jeszcze się nie zdecydowałam, na razie się zastanawiam. Bo program brzmi interesująco i praktycznie, ale nie wiem, czy w tych dniach znajdę czas, zwłaszcza, że mam jeszcze 2 prace zaliczeniowe do napisania.

  1. Jacie, to byłoby coś w sam raz dla mnie. Ach… Zapisy były do końca stycznia, a ja czytam ten wpis pierwszego lutego. Ach… :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *