Śląscy Blogerzy Książkowi wraz z wydawnictwem M zapraszają na konkurs, w którym nagrodą jest powieść Sztuka uprawiania róż z kolcami Margaret Dilloway.
Sztuka uprawiania róż z kolcami to pogodna i mądra opowieść o więzach rodzinnych, przyjaźni i prawdziwej pasji, która pozwala rywalizować z najlepszymi. Gal to przewlekle chora na nerki nauczycielka biologii, która ma nietypowe hobby: krzyżuje z powodzeniem rzadkie i piękne odmiany róż. Wszystko się zmienia, gdy w jej poukładanym i nieco nudnym świecie ląduje niespodzianie jej nastoletnia siostrzenica, spragniona rodzinnego ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Nagle okazuje się, że nie wszyscy ludzie wokół Gal są jej wrogami – być może ona sama pokazywała im tylko kolce. Powoli, krok po kroku świat pokazuje swoje jaśniejsze oblicze: jest szansa na zwycięstwo w zawodach hodowców, pogodzenie się z siostrą, a nawet na miłość.
Zasady konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest http://moje-recenzje-książek, członek grupy Śląskich Blogerów Książkowych, fundatorem nagrody jest wydawnictwo M
2. Konkurs trwa od dziś, czyli 15.07.13 (poniedziałek) do 21.07.13 (niedziela)
3. Wyniki ogłoszone zostaną w dniu następnym, czyli 22.07.13
4. Zwycięzca musi przesłać swój adres do wysyłki na adres mejlowy ktrya@wp.pl. Dane adresowe zostaną wykorzystane jednorazowo i przekazane do wydawnictwa M, które wyśle zwycięzcy nagrodę.
5. W konkursie mogą też brać udział osoby nie posiadające bloga. Muszą tylko w komentarzu podać swój adres mailowy.
6. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby, do których przesyłka nagrody odbędzie się na terenie Polski.
7. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki, sponsorowanej przez Wydawnictwo M „Sztuka uprawiania róż z kolcami”
7. Zachęcam do polubienia
– strony naszej grupy Śląskich Blogerów Książkowych na FB
– strony Wydawnictwa M na FB
– strony Moje recenzje książek na FB
ale nie są to warunki konieczne.
9. Obowiązkowo należy:
– pozostawić w komentarzu odpowiedzi na poniższe pytanie:
Gratuluję zwyciężczyni i proszę o adres, który zostanie przekazany wydawnictwie M, w celu przesłania nagrody.
Chyba podziękuję czytałam o tej książce i średnio mi sie podobała ale pomysł na konkurs dobry
Książka „Aniołowie i kosmici” – chciałabym poznać katolickie interpretacje problematyki sił innych niż te, którymi posługuje się wiara. Jak katolik powinien postrzegać takie zjawiska jak UFO czy inne niewyjaśnione do końca fascynacje związane z odległymi światami.
Post konkursowy :):
Bardzo chciałabym przeczytać książkę „Córki Nipponu nie płaczą” –
Consilia Maria Lacotta, ponieważ bardzo lubię lektury o orientalnej tematyce, a opowieści toczące się w tamtych regionach niezmiernie i nieodmiennie mnie fascynują. :).
e-mail: d.julietka.kasia@gmail.com
Mam ogromną chrapkę na „Ciotki” Anny Drzewieckiej. ogromnie lubię polskie powieści i rodzinne historie . A tu dwa w jednym :)) i jeszcze siła kobiet :))
To ja również się zgłoszę 🙂
Chciałabym przeczytać Książkę Umberto Eco „Sztuka”. Powód? Z racji dotychczas wykonywanego zawodu, zainteresowań niektórych znajomych i chęci udziału z różnych artystycznych iwentach zdarza mi się coraz częściej spotykać ze współczesną sztuką, której zupełnie nie rozumiem. Co więcej, nawet nie wiem, co w niej należy rozumieć i cz w ogóle należy rozumieć. I ta niewiedza coraz bardziej mnie irytuje. Dlatego od dnia otwarcia unikam galerii sztuki współczesnej MOCAK w Krakowie, a ostatnio na wernisażu w Narodowym stałam przed wystawianymi obrazami i z lękiem spoglądałam na innych uczestników, czy aby nie zauważą mojego tępego wzroku. Na szczęście było bardzo ciemno…
Nawet nie wiedziałam, że M wydaje także Eco. 😉
Wypatrzyłam w katalogu tą jedną książkę 🙂
Jeszcze podaję adres, żeby zasadom stało się za dość: paulaa.szym@gmail.com
WOW, dziękuję 🙂 Już dawno nic nie wygrałam (może dlatego, że nie próbowałam?). Już wysyłam adres 🙂
Oczywiście poza powyższą książką, która bardzo mnie intryguje, chciałabym jeszcze przeczytać „Ciotki” Anny Drzewieckiej. Ciekawi mnie ten tajemniczy portret rodziny, który autorka rysuje przed czytelnikiem, wracając do czasów swego dzieciństwa. Podejrzewam, że sięgając po tę powieść, nieraz się przy niej wzruszę, gdyż wspomnienia zwykle niosą ze sobą nutkę nostalgii i sentymentalizmu. Będę miała okazję przyjrzeć się bliżej różnym ludzkim charakterom i poznać dawne losy mieszkańców Polesia. Pewnie powieść przypomni mi wiele faktów z mojego dzieciństwa, sprowokuje do zastanowienia się nad własną rodziną i relacjami w niej panującymi.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgosia
dziecina1@o2.pl