ŚBK: spotkanie w księgarni „Victoria”

W niedzielę 17 listopada grupa Śląskich Blogerów Książkowych została zaproszona do księgarni „Victoria” na rozmowę przy kawie o działalności księgarni i naszej wspólnej współpracy. Przed godziną 16. już większość z nas pojawiła się w Galerii Zabrze, aby punktualnie razem wejść do księgarni i na prośbę jej kierowniczki – ocenić.

Większość blogerów skusiło się na atrakcyjne promocje i postanowiło tym samym sprawdzić jakość obsługi przy kasie. 😉 Podczas rozmowy w sąsiedniej kawiarni okazało się, że księgarnia wypadła dość pozytywnie z kierowniczką na czele. Książki są tu pogrupowane kategoriami i ułożone w kolejności alfabetycznej (jedynym minusem tego układu jest rozdzielenie niektórych serii wydawniczych). Księgarnia jest dosyć przestrzenna, są miejsca siedzące i kącik dla dzieci, więc odpowiada potrzebom klientów.

Podczas oczekiwania na zamówione napoje blogerzy otrzymali prezenty, które były dedykowane poszczególnym osobom. W każdej torebce znajdowała się książka, muffinka z herbatką i długopis. Generalnie podarunki były trafnie dopasowane do blogerów, co jest zasługą Małgosi, kierowniczki księgarni. Ja otrzymałam książkę tegorocznej noblistki – Alice Munro Drogie życie – z czego jestem bardzo zadowolona, bo już kilka razy czyhałam, na którąś z jej książek.

Sponsorami paczki byli:

 

Na spotkaniu zjawili się Archer i QJulia OrzechSilaqui ,MagdalenardoScathachIsadora, AneczkaSardegnaAgnesAleks andraKlaudia,  Dominika i Beata .

Dziękuję za wspaniałe i inspirujące spotkanie. Liczę na ciekawą, aktywną i długą współpracę, przy której zrealizujemy mnóstwo fantastycznych pomysłów (których nam nigdy nie brak ;-)).

A Wy, jeśli jesteście fanami naszej grupy możecie niebawem liczyć na intrygujący, przedświąteczny konkurs z nagrodami. Śledźcie naszego fanpage’a, aby go nie przegapić.

7 thoughts on “ŚBK: spotkanie w księgarni „Victoria”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *