Wyniki konkursu urodzinowego (aktualizacja – czyli lista nagrodzonych)

Chciałam podziękować wszystkim za udział w konkursie i wszelkie uwagi dotyczącego tego, co powinnam na blogu poprawić, a co Wam się podoba. Szczególnie, że zwróciliście uwagę na to, co wydawało mi się dotąd mało znaczącym dodatkiem.

W konkursie wzięło udział 14 osób, jednak jednego komentarza nie mogłam uznać, bo nie spełniał podanych kryteriów. Tylko jeden audiobook nie zainteresował nikogo, cieszy mnie to, bo obawiałam się, że będzie więcej nietrafionych nagród. Zaopiekuję się więc nim sama 🙂

Jeśli chodzi o to, do kogo trafią nagrody, to zapraszam na fanpage’a, gdzie od rana odbywa się głosowanie. W chwili obecnej 4 nagrody mają już swoich zwycięzców. Tutaj pojawią się ich nicki, kiedy lista laureatów będzie pełna. Tymczasem zachęcam do głosowania, także tych, co wzięli udział w konkursie. Bowiem tytuł książki (poza jednym wyjątkiem) oraz nick osoby kryjącej się pod kartką podaję po rozstrzygnięciu, więc strzelacie w ciemno 😉

To chyba było najdłuższe wybieranie zwycięzców. Nie wiem, czy ta forma się sprawdziła na tyle, by ją powtarzać. Ale zrobiłam to dlatego, że dopuszczałam możliwość wygrania kilku nagród przez jedną osobę, a to się zdarzyło tym razem. Gdybym sama losowała można byłoby mnie podejrzewać o stronniczość. A tak, zwalam odpowiedzialność na innych. 😛 Dowody są na fanpage’u.

A więc po kolei, do kogo co trafia:

Audiobook „Sophie, wróć” -> scoto

„Miłość… z obu stron” -> Kasia

Powieść graficzna „Gra o tron” -> Agnes

„Kalasznikow kebab” -> Meggie

„Podróże z Platonem” -> Archideus

„Dziewczynka w zielonym sweterku” -> Calineczka

„Marianna i róże” -> Meggie

Gratuluję wszystkim wygranym. Dziękuję także wszystkim, którzy pomogli mi w rozstrzygnięciu konkursu.

Zwycięzców proszę o kontakt mejlowy w sprawie dostarczenia nagród. Na odzew czekam do niedzieli, w przypadku braku kontaktu, dany tytuł zostanie rozlosowany ponownie.

5 thoughts on “Wyniki konkursu urodzinowego (aktualizacja – czyli lista nagrodzonych)

  1. Dziękuję :-). Bardzo się cieszę z wygranej. Nie sądziłam, że będę miała szczęście i uda mi si wygrać tym bardziej 2 książki. Cieszę się, że spróbowałam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *