Rozwiązanie konkursów

Dzisiaj przychodzę z bardzo dobrą wiadomością. Mam nadzieję, że uszczęśliwię nią kilka osób. Otóż po pierwsze ogłoszę, kto wygrał książkę Zośki Papużanki „On”, po drugie (ze sporym opóźnieniem) powiem kogo obdaruje książką w związku z jubileuszem bloga.

Dziękuję za chęć podzielenia się ze swoimi wspomnieniami. Wybór jak zawsze nie jest łatwy, ale to wspomnienie Gusiak przypomniało mi o własnych próbach uniknięcia uczestnictwa w niechcianych lekcjach.

Najbardziej w gimnazjum unikałam lekcji biologii, na których było powtórzenie wiadomości, wówczas nauczycielka przez całe zajęcia odpytywała, a że ciągle dzięki konkursom i badaniom lekarskim udawało mi się te lekcje omijać, to mogłam być pewna, że jak się w końcu pojawię to odpytywanie mam murowane – biologia nigdy nie była moją mocną stroną. Kiedy w końcu nadszedł dzień, w którym będę na zajęciach z powtórzenia wiadomości, okazało się, że dopadła mnie jelitówka. Chciałam iść do higienistki, kiedy koleżanka doradziła mi, żebym jeszcze wytrwała przez jedną lekcję i pójdziemy na biologii. Szczęście dopisało, bo nie dość, że wychodząc z klasy natknęłyśmy się na higienistkę, to w dodatku na korytarzu pojawiła się wychowawczyni, którą cechowała wyjątkowa troskliwość. Widząc mój stan, zaraz poleciła higienistce szeroką diagnostykę wraz z mierzeniem temperatury (była mierzona przez 10 minut!!!). Kiedy higienistka zakończyła swoje czynności wokół mojej osoby, koleżanka wspaniałomyślnie zaoferowała pomoc w ściąganiu do gabinetu uczniów, którzy zalegają z kartami szczepień. Zeszło nam aż do dzwonka na przerwę… 😉

Gusiak – gratuluję i proszę o kontakt mejlowy (lub w PW na fanpage’u) w celu podania danych do przesyłki 🙂

Przyznam się, że długi czas trwania rozwiązywania urodzinowego konkursu wynikał z tego, że niektóre listy były tak długie, że ich ogarnięcie (czyli nie tylko przeczytanie, ale sprawdzenie możliwości zdobycia książki) wymagało skupienia i wolnego czasu, którego wraz z nastaniem kolejnego semestru było bardzo mało.

Niemniej jednak zdecydowałam, że książki powędrują do:

Agnes, Gosia B., pami1807, Paula, Nutinka, Kasia E.

Również proszę o kontakt w celu podania danych do przesyłki. Te książki będę wysyłać dopiero po świętach.

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie. W planie mam kolejny konkurs, pojawi się jak tylko przeczytam pewną książkę, której drugi egzemplarz zostanie przeznaczony dla Was.

6 thoughts on “Rozwiązanie konkursów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *